Biz Kimiz

YSK Group®, Türkiye başta olmak üzere Türk Cumhuriyetleri, Balkanlar, Karadeniz ve Doğu Akdeniz ve Ortadoğu pazarlarına girmek veya bu bölgedeki operasyonlarını genişletmek isteyen şirketler için acente ve/veya distribütörlük hizmeti vermektedir.

Deneyimli ticari ve teknik personelimiz sayesinde, iş ortaklarımız ve müşterilerimize teklif sürecinden satış sonrası teknik desteğe kadar kesintisiz devam eden hizmetler veriyoruz.

Ekibimizin başlıca deneyim alanları, Madencilik, Metalürji, Denizcilik ve Enerji sektörleri olmakla beraber hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değildir.

Misyonumuz, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza özelleştirilmiş, benzersiz ticari ve teknik çözümler sunmaktır.

YSK Group® olarak, müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz her işlemin benzersiz bir proje teslimatı olduğuna ve paydaş katılımı ile paydaş yönetiminin başarılı proje teslimatının en önemli kıstaslarından olduğuna inanıyoruz.

YSK Group®’da asıl hedefimiz müşterimizin memnuniyetidir ve özverili ekibimiz, tüm kilit paydaşlarımızın bu hedefe ulaşmasını sağlamak için çabalamaktadır.

YSK Group® değer temelli yönetim ilkeleri ile yönetilmektedir ve temel değerlerimiz Alçakgönüllülük, Dürüstlük, Dayanıklılık ve Başkalarına Saygıdır.

Alçakgönüllülük

Kuruluşumuz kapsamlı kolektif beceri, bilgi ve deneyim sahibidir. Bununla birlikte, kişisel ve mesleki büyümenin sınırları olmadığını kabul ederiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümlere hemen sahip olamayabileceğimizi kabul edecek alçakgönüllülükteyiz ancak olumlu sonuçlara ulaşmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bu gibi durumlarda öğrenme yolculuğunun gelişimimize de katkı sağlayacağının farkındayız.

Dürüstlük

Bir kurumun değerinin taahhütlerini yerine getirme yeteneği ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizi hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabileceğimizin bilinci ile seçiyoruz. Müşterilerimizle olan tüm ilişkilerimizde ve hedeflerine ulaşmalarına destek olmak için çabalarımızın tümünde şeffaflık anlayışını benimsiyoruz.

Dayanıklılık

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmak için yapılması gerekenlerin her zaman kolay ve zahmetsiz olmadığının farkındayız. Zorluklarla karşılaşınca yaratıcı çözümler arayan esnek ve değişime açık bir kuruluşuz. Aksaklıklar karşısında cesaretimiz kırılmaz ve pes etmeyiz, bunun yerine engelleri aşılması gereken bir öğrenme fırsatı olarak görmekteyiz.

Başkalarına Saygı

Karşılıklı saygı ve tüm paydaşlar arasında ortak anlayış temelinde hareket etmenin, işlerimizin en iyi şekilde ilerlemesine yardımcı olacağına inanıyoruz. Ortak hedeflerimize ulaşmada karşılıklı saygı ve dürüstlük hem YSK Group® hem de müşterilerine fayda sağlayacaktır. Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama konusunda uzman ekibimize değer veriyor, saygı duyuyor ve güveniyoruz. En önemlisi, müşterilerimizin ve Türkiye’deki kişi ve kuruluşların potansiyel müşterilerinin hedeflerine ulaşmalarında saygının ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyoruz.