ReGaWatt GmbH

Biomass Gasifiers

Biyokütle, yaşayan veya yakın zamanda yaşayan organizmalardan oluşan yenilenebilir bir enerji kaynağıdır. Genel olarak bu, endüstriyel ve tarımsal atık şeklinde bitki ve ağaçlar anlamına gelir.
YSK Group®, ısı ve enerji üretimi için biyokütle yakma tesislerinin planlaması ve sorunsuz teslimatı konusunda kendisini ispat etmiş Avrupalı mühendislik firmaları ve üreticilerini Türkiyede temsil etmektedir.

Hem Gazlaştırıcılı sistemlerde hem de direkt yanmalı sistemlerde, dizayn ve kritik ekipmanların üretimini, alanında uzman Avrupalı partnerlerimiz yapmaktadır. Tüm Proje yönetimi ve Türkiyede üretilebilecek tüm ürünlerin tedariki ise YSK Group® tarafından yerel olarak sağlanmaktadır. Böylelikle, müşterilerimize biyokütleden enerji üretiminde, Dünyadaki son teknolojiyi sunarken, yerel katkı ile anahtar teslim rekabetçi çözümler sunuyoruz.

Biyokütle yakma sistemlerimizde her türlü orman ürünleri atığı başta olmak üzere, şehir çöpü, pirinç sapı ve tavuk dışkısı dahi yakıt olarak kullanılabilmektedir.
Biyokütle tesislerinde projeye göre, Gazlaştırıcı (gasifier) , hareketli ızgaralı kazan, dolaşımlı tip akışkan yataklı kazan , kabarcıklı tip akışkan kazan ve kızgın yağ kazanları kullanmaktayız.

Tesislerin devreye alınmasından sonra ise gerekli olan operatör eğitimi ve düzenli servisler tarafımızdan sağlanmaktadır.

Daha fazla bilgi için ReGaWatt GmbH – Your turnkey Combi Power System