Neden YSK Group®?


Müşterilerimize özelleştirilmiş, benzersiz ticari ve teknik çözümler sunuyoruz.

Boğaziçinin Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden ayırdığı şehir olan İstanbul merkezli bir firmayız. Dünyanın her köşesinden gelip bu sulardan geçen gemiler, mürettebatları ne kadar tecrübeli de olsa, gemilerine kılavuzluk etmesi için yerli kılavuz kaptanlara ihtiyaç duyarlar. Kılavuz kaptanlar, yerel akıntıları, öngörülemez deniz ve seyir koşullarına aşina oldukları için bu davetkar ancak çetrefilli sulardan geçen gemilere rehberlik ederler. Gemiler limana ulaştıklarında ise bütün ihtiyaçlarını karşılamaları için yerel acentelerden hizmet alırlar.

YSK Group® olarak, Türk pazarına girmek isteyen veya Türkiye’deki faaliyetlerini arttırmak isteyen yabancı işletmeler için kılavuz kaptan ve yerel acente görevini almayı hedefliyoruz. Vazgeçilmez değerlerimiz olan dürüstlük ve şeffaflık sayesinde, süreçlerinizi emanet edebileceğiniz güvenli bir limanız.

Özellikle Denizcilik, Madencilik, Metalürji, Kireç Teknolojileri ve Enerji sektörlerinde üstün ticari ve teknik deneyim sahibi ekibimiz ile genel ticari ve teknik uzmanlığımız ve Türkiye pazarlarında çalışma bilgimiz sayesinde paydaşlarımızın projelerini kusursuz şekilde yürütüyoruz. Kişisel dokunuşa değer veriyoruz ve gittikçe otomatikleşen bir dünyada, gerçek insanlarla kurulan bağların fark yarattığına inanıyoruz. Bu nedenle ekibimiz, arzu ettikleri sonuçları elde edebilmek için müşterilerimizi ve onların ihtiyaçlarını yakından tanımaya özen göstermektedir.

YSK Group® olarak kendimizi paydaşlarının katma değer yaratmalarına ve rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı olan yaratıcı, ikna edici, işbirlikçi ve esnek bir çözüm sağlayıcısı olarak görüyoruz.